گروه طراحی سایت اختصاصی 01 وب

تیمی متخصص و حرفه ای در طراحی و برنامه نویسی وب با پشتیبانی آنلاین در تهران

قیمت طراحی سایت

چطور یک سایت میتواند به کسب و کار شما کمک کند؟

گاهی برای معرفی و تبلیغات کسب و کارتون شروع به تکثیر و توزیع کارتهای ویزیت ، تراکت ها و یا کاتالوگهای رنگی می کنید و گاها هزینه های بالایی هم برای آن می پردازید.

هر از گاهی هم لازمه که تغییراتی در آنها ایجاد شود (مثلا : تغییر در محتوا یا قیمت یا اضافه کردن محصولات یا متن و...) در این صورت کاتالوگهای باقی مانده دیگه به هیچ دردی نمیخورد ...

در دنیای ارتباطات مجازی کنونی نداشتن وب سایت درست مثل این می ماند که بگویید : من که مغازه دارم دیگه کارت ویزیت می خوام چیکار؟!

با افزایش شلوغی خیابانها، آلودگی هوا، کرایه ماشین، هزینه بنزین و... و همچنین وجود گوشی های هوشمند، تبلت و... سبب شده تا دسترسی مردم به اینترنت راحتتر شود و بیش از پیش برای پیدا کردن نیازهایشان به اینترنت مراجعه کنند و با یک سرچ کوچک در اینترنت محصول یا خدمات مورد نظر خود را سریعتر پیدا کنند.

طراحی سایت و کسب و کار

وب سایت شما مانند یک کارت ویزیت دیجیتال عمل میکند که در همه جا و در هر زمان در دسترس میلیونها نفر قرار میگیرد.

وب سایت شما می تواند درست مثل یک کارمند مودب ، خوش تیپ و با حوصله به طور شبانه روزی به همه سوالات مشتریان شما در هر جای دنیا پاسخ دهد! همچنین باعث اعتبار بیشتر کسب و کار شما می شود.

وب سایت محدودیت رنگ و طرح و تعداد ندارد و هر زمان که بخواهید فقط با چند کلیک و چند خط تایپ و طراحی بنر و قرار دادن آن در سایت و معرفی محصولات در وب سایت فروشگاهی به تعداد نامحدود می توانید هر تغییری که لازمه را در آن ایجاد کنید.

هزینه برای طراحی وب سایت یک سرمایه گذاری بلند مدت است .

با طراحی یک وب سایت برای معرفی و تبلیغات کسب و کار و محصولات و خدمات خود سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشید.

به نظر شما یک میلیون برای چاپ کاتالوگ خرج شود بهتر است یا برای ساخت یک سایت؟

جهت سفارش طراحی وب سایت تبلیغاتی برای معرفی محصولات و خدمات خود اینجا کلیک کنید.

بیشتر بخوانید :

۴ مزیت و برتری کسب و کار اینترنتی

 اشتراک گذاری مقاله :