گروه طراحی وب سایت اختصاصی 01 وب

تیمی متخصص و حرفه ای در طراحی و برنامه نویسی اختصاصی وب سایت با پشتیبانی آنلاین در تهران

قیمت طراحی سایت

شرکت طراحی وب سایت اختصاصی 01 وب


شرکت طراحی وب سایت اختصاصی 01 وب با توجه به نیاز روز کسب و کارهای امروز به همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا در جهت شرکت در بازار رقابتی و معرفی کسب و کار، خدمات و محصولات خود به بازار روز دنیا و سرعت بخشیدن به فرایند کسب و کار، با عرضه محصولات تحت وب خود با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، فریمورک لاراول در جهت ماندگاری شما در این بازار همراه شما خواهد بود.

01WEBطراحی گرافیک

گروه متخصصین طراحی گرافیک 01 ، با ایده های خلاقانه خود در زمینه های مختلف طراحی قالب سایت، طراحی لوگو و لوگو تایپ، ساخت تصاویر متحرک و ... با ابزارهای روز در جهت رضایت مشتریان ما گام برمی دارند.

برنامه نویسی

متخصصین گروه 01 وب با برخورداری از برترین دانش برنامه نویسی و روز دنیا، در جهت تهیه نرم افزارها، اپلیکیشن ها و وب سایتهای تحت وب به صورت کاملا بهینه با برخورداری از امنیت بالای برنامه نویسی گام برمیدارد. در این مجموعه برنامه نویسی به صورت اختصاصی و با استفاده ار فریمورک لاراول صورت می گیرد.

سئو و بهینه سازی

کلیه سایتهای طراحی شده گروه 01 وب به صورت رسپانسیو و قابل مشاهده در موبایل و تبلت میباشد و اصول بهینگی سایتها که از ملزومات سئوی سایت می باشد، از همان ابتدای امر توسط متخصصین ما رعایت می شود.

پشتیبانی

با توجه به نیاز اساسی وب سایتها به پشتیبانی دائمی، سایت 01 وب مجهز به سیستم تیکت میباشد و ارتباط ما با مشتریان همواره برقرار است و گروه پشتیبانی ما با پشتیبانی شبانه روزی وبسایتهای شما در خدمت شما عزیزان میباشد. قابل ذکر است خدمات پشتیبانی سایت توسط 01 وب در سال اول به صورت رایگان ارائه میشود.

تولید محتوا

تولید محتوای مناسب یکی از نیازهای اساسی برای سئو و بهینه سازی سایت می باشد. گروه تولید محتوای ما با برخورداری از تیمی متخصص در زمینه تهیه و ساخت تصاویر منحصر به فرد برای سایت شما در خدمت شما عزیزان میباشند.

آموزش مدیریت وب سایت

نحوه مدیریت سایت به صورت رایگان، در هنگام تحویل پروژه در قالب فیلمهای آموزشی در اختیار شما قرار میگیرد.

 

شرکت طراحی سایت 01 وب با مجوز رسمی از مراجع ذی صلاح در خدمت شما عزیزان میباشد.