طراحی نرم افزار تحت وب

مزایای متعدد طراحی نرم افزارهای تحت وب دنیا را به سمت آنلاین شدن سوق می دهد، به طوری که در آینده ای نه چندان دور دیگر نیازی به سیستم های قدرتمند شخصی جهت پردازش و ذخیره سازی اطلاعات نداریم و وجود اینترنت پر سرعت، ما را از تمامی مزایای نرم افزارهای تحت وب بهره مند خواهد ساخت. با توجه به مزایای بسیار زیاد نرم افزارهای تحت وب نسبت به نرم افزارهای تحت ویندوز، کسب و کارها و شرکت ها و سازمانها به سفارش و خرید و استفاده از نرم افزارهای تحت وب روی آورده اند.

در نظر داشته باشید که نرم افزار تحت ویندوز باید در سیستم شما نصب شود و شما بر روی سیستم شخصی خود نرم افزار را اجرا می کنید، در این هنگام پردازش اطلاعات در سیستم شما انجام میشود و نتایج در صفحه نمایش ظاهر می شوند. اما در نرم افزارهای تحت وب نیازی به نصب برنامه بر روی سیستم شما نیست و پردازش اطلاعات نرم افزار بر روی سیستم شما صورت نمی گیرد. درخواست برای سروری که در بستر اینترنت (تحت وب) قرار دارد ارسال میشود، سپس سرور پردازش لازم روی اطلاعات را انجام می دهد و نتایج را برای شما ارسال می کند.
به این ترتیب دیگر نیازی به داشتن سیستم های با پردازنده قوی برای کار بر روی نرم افزارهای خود ندارید و با ساده ترین و قدیمی ترین سیستم ها نیز می توانید به قوی ترین و سنگین ترین نرم افزارهای تحت وب دسترسی داشته باشید. همچنین برای دسترسی به نرم افزارهای تحت وب محدودیت به یک سیستم خاص یا مکان خاصی و حتی زمان ندارید. هر جا اینترنت باشد شما به نرم افزار تحت وب خود دسترسی دارید.

توجه داشته باشید که تمام مزایای نرم افزار محلی تحت ویندوز در نرم افزارهای تحت وب وجود دارد ولی بسیاری از ویژگی های نرم افزارهای تحت وب در نرم افزارهای محلی قابل دسترس نیست.

 

نرم افزار تحت وب از سرعت و عملکرد بسیار بهتر و مطلوب تری برخوردار است و میتوانید با استفاده از موبایل، تبلت، لپ تاپ و هر دستگاهی که به اینترنت متصل است مانند تلویزیون های هوشمند از قابلیت های آن بهرمند شد.

تیم صفر یک وب با سالها سابقه در امر طراحی و برنامه نویسی انواع نرم افزارهای حرفه ای تحت وب مانند سیستم مدیریت کسب و کار، اتوماسیون اداری، سیستم حضور و غیاب، نرم افزار آزمون آنلاین، سیستم رزرواسیون، سیستم ثبت سفارش آنلاین و ... در جهت خدمات رسانی به شما عزیزان و ارائه محصولات حرفه ای در خدمت شما عزیزان می باشیم.

طراحی سایت صفر یک وب-01web