تبلیغ در گوگل (گوگل ادز)

حتما تا به حال هنگام جستجو در گوگل به لینک‌هایی برخورد کرده‌اید که یک علامت AD در کنار آن‌ها قرار دارد. این لینک‌ها همان تبلیغات گوگل هستند که به نتیجه‌ی جستجوی شما مرتبط بوده‌ و به شما نمایش داده شده‌اند. گوگل ادز یک ابزار ویژه در دنیای دیجیتال مارکتینگ میباشد برای آن دسته از کسب و کارهایی است که به دنبال تبلیغاتی با بازخورد سریع با طیف وسیعی از مخاطبین هدف میباشند.

تبلیغ در گوگل

کارآمد ترین روش افزایش فروش و جذب مخاطبان

مشتریان بالقوه شما بطور مداوم در جستجوی خدمات و محصولات شما در گوگل هستند. اگر شما به ازای کلمه کلیدی درست و در زمان و مکان مناسب در معرض دید این کاربران قرار بگیرید، قطعا مشتریان بیشتری را به کسب و کار خود جذب خواهید کرد. تبلیغات گوگل این امکان را ایجاد نموده تا با پرداخت کمترین هزینه، میزان فروش و جذب مخاطبانتان را در کمترین زمان متحول نمایید. طبق نظر اساتید و کارشناسان حوزه دیجیتال مارکتینگ گوگل ادز با هدف گذاری دقیق و جامع خود، هدفمند ترین روش تبلیغات است.

 

مزایای تبلیغ در گوگل ادز

1. با استفاده از گوگل ادز می‌توانید کسب و کار خود را در موتور جست و جوی گوگل، اپلیکیشن‌های پرمخاطب با ظرفیت زیاد و رسانه‌های تصویری پرمخاطب مانند یوتیوب نمایش دهید.

2. نمایش تبلیغات در گوگل، یعنی تبلیغات شما نه تنها در سرچ ساده گوگل نمایش داده می شود بلکه آگهی خود را در بیش از 2 میلیون سایت از زیر مجموعه های گوگل می توانید نمایش دهید.

3. گوگل ادز بازگشت سرمایه بالایی دارد و با حداقل 2 برابر هزینه کرد را سود را خواهید برد.

4. شما می‌توانید مخاطب هدفتان را بر اساس ویژگی‌های جمعیت‌شناختی مانند سن، جنسیت، وضعیت تاهل و درآمد هدف بگیرید.

5. شما در گوگل ادز برخلاف سایر کانال‌های تبلیغاتی می‌توانید بودجهٔ خود را مدیریت و کنترل کنید.

6. نرخ تبدیل ترافیک حاصل از تبلیغات در صفحهٔ نتایج جست‌وجو ۲ برابر ترافیک ارگانیک است.

7. ارزیابی راحت عملکرد و نتایج حاصله از کمپین

 

توجه داشته باشید که کمپین ادز بصورت مداوم باید بررسی شود و تنظیمات و بودجه بندی آن توسط کارشناسان با تجربه بهینه سازی گردد تا با کمترین هزینه بیشترین کلیک را دریافت نمایید. برای این منظور کارشناسان ما در شرکت صفر یک وب در خدمت شما هستند تا با راه اندازی کمپین های تبلیغاتی بهترین نتیجه را دریافت کنید.

طراحی سایت صفر یک وب-01web