گروه طراحی سایت 01 وب

تیمی متخصص و حرفه ای در طراحی و برنامه نویسی وب با پشتیبانی آنلاین

قیمت طراحی سایت

طراحی اپلیکیشن


در دنیای امروز که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و دستگاه های موبایل روز به روز در بین مردم محبوب تر میشوند، طراحی اپلیکیشن موبایل بسیار اهمیت پیدا کرده است.
با گسترش چشم گیر فناوری اطلاعات و برخورداری مردم از موبایل های هوشمند و اینترنت در سال های اخیر مورد استقبال بسیار بالایی قرار گرفته است به همین علت این موضوع باعث شده است که صاحبان کسب و کار و برندها اقدام به طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن IOS بزنند تا محصولات خود را در این اپلیکیشن ها به فروش برسانند.

انواع اپلیکیشن ها :

اپلیکیشن ها به دو صورت طراحی می شوند دسته اول اپلیکیشن هایی هستن که به اینترنت نیاز دارند و دسته دوم از اپلیکیشن ها به صورت افلاین هستند و نیازی به اینترنت ندارند .

مزیت طراحی اپلیکیشن :

 1. از مزیت های طراحی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن موبایل می توان نمایش افلاین اپلیکیشن در گوشی و تبلت را نام برد .
 2. یکی دیگر از بزرگترین مشکلات طراحی سایت این است که در زمان نبود اینترنت نمیتوان از محتوای سایت و یا به علت نداشتن ریسپانسیو اغلب سایت ها نمایش درستی در موبایل و تبلت ندارند ولی در طراحی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن موبایل تمامی اطلاعات موجود می باشد و درصورتی که کاربر به اینترنت دسترسی نداشته باشد می تواند به راحتی از اپ های افلاین استفاده کند.
 3. مزیت طراحی اپلیکیشن این است که شما حتما نباید محصولاتی برای فروش داشته باشید بلکه شما می توانید خدماتی را به مردم ارائه دهید .

اپلیکیشن های خدماتی : باعث کم کردن هزینه ها و یا صرفه جویی در وقت می شوند و شما میتوانید امکانات بالایی را از طریق این اپ ها به مردم ارائه دهید. طراحی اپلیکیشن

برخی از این اپلیکیشن های خدماتی را در زیر نام می بریم :

 1. اپلیکیشن های بانکی
 2. اپلیکیشن های ترافیکی
 3. اپلیکیشن های اجتماعی ( اینستاگرام ، تلگرام و .... )
 4. اپلیکیشن های بازی
 5. اپلیکشین های خدماتی
 6. اپلیکشین های شرکتی
 7. اپلیکشین های تجاری و فروشگاهی
 8. و سایر اپلیکشین ها

برخی از دلایل اتصال اپلیکیشن های به اینترنت :

طراحی اپلیکیشن اغلب به علت پرداخت های آنلاین و یا ایجاد تغییرات آنی در اپ مثل قیمت محصولات ،انبار داری محصولات ، افزودن محصولات جدید در اپلیکشین و یا حتی در اپ های بازی برای رقابت بیشتر بازیکنان نیاز به متصل شود به اینترنت را دارند.

گروه 01 وب در جهت برطرف نمودن نیاز مشتریان خود به داشتن اپلیکیشن اندروید و ios همراه با سایت خود و یا بدون آن با کمک متخصصین خود در زمینه طراحی اپلیکیشن با به روزترین ابزار دنیا در خدمت شما عزیزان میباشد.

09205727371 - 02144254855