گروه طراحی وب سایت اختصاصی 01 وب

تیمی متخصص و حرفه ای در طراحی و برنامه نویسی اختصاصی وب سایت با پشتیبانی آنلاین در تهران

قیمت طراحی سایت

طراحی اپلیکیشن


امروزه کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که بدون استفاده از تلفن همراه کارهای روزمره خود را انجام دهد. خوشبختانه وجود تبلت و موبایل و در کنار آن وجود اینترنت؛ انجام کارها را آسان تر کرده است. به همین دلیل است که خیلی افراد برای رونق کسب و کارشان علاوه بر داشتن یک وب سایت اختصاصی؛ به سراغ طراحی اپلیکیشن هم می روند. در صورتی که صاحب کسب و کار خاصی باشید؛ داشتن اپلیکیشن می تواند به شما در فروش کالا و خدماتتان، کمک شایانی بکند. طراحی اپلیکیشن اختصاصی با یک ظاهر جذاب؛ می تواند باعث فروش بیشتر شده و به شما در رسیدن به موفقیت و اهدافی که دارید، کمک کند.

طراحی اپایکیشن

اپلیکیشن چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

اپلیکیشن ها (Apps) همان نرم افزارهایی هستند که در حال حاضر نمونه هایی از آن ها را روی تلفن همراه خود به صورت نصب شده، دارید. تمامی اپلیکیشن هایی که در وب سایت های دانلود اپلیکیشن مثل بازار مشاهده می کنید؛ همگی با هدف خاصی که عمدتا ارائه خدمات و یا فروش محصولات است، ایجاد شده اند.

در زمینه معرفی اپلیکیشن های خدماتی می توان به اپلیکیشن های بانکی، اپلیکیشن های ترافیکی، اپلیکیشن های بازی، اپلیکیشین های شرکتی و اپلیکیشن های اجتماعی مثل اینستاگرام، اشاره کرد.

 

ویژگی اپلیکیشن های طراحی شده توسط ۰۱ وب

گروه طراحی وب سایت و اپلیکیشن 01 وب، پس از نیازسنجی مشتری اقدام به طراحی اپلیکیشن به صورت مدرن و مطابق با امکانات روز دنیا، می کند. بسیاری از مشتریان زمانی که خواهان داشتن وب سایت اختصاصی هستند؛ درخواست طراحی اپلیکیشن را هم همراه با آن به کارشناسان گروه 01 وب، ارائه می کنند اما برخی از مشتریان هم تمایل دارند تنها یک اپلیکیشن کاربردی داشته باشند تا بتوانند فروش خدمات و محصولات خود را از طریق آن به راحتی، انجام دهند. مزیت ها یا ویژگی های طراحی اپلیکیشن توسط طراحان باتجربه گروه 01 وب شامل موارد زیر می شود:

نمایش آفلاین

قطعی اینترنت یکی از معضلاتی است که باعث می ‌شود خیلی از کارها، به تعویق بیفتد. خوشبختانه اپلیکیشن های طراحی شده توسط گروه 01 وب؛ امکان نمایش به صورت آفلاین را دارا می باشد. به همین دلیل است که همواره به مشتریان توصیه می کنیم در کنار داشتن یک وب سایت اختصاصی؛ اپلیکیشن هم داشته باشند چرا که وب سایت ها قابلیت نمایش آفلاین را ندارند و در مواقعی که  اینترنت قطع باشد، نمی ‌توان به محتویات آن، دسترسی پیدا کرد.

جذابیت ظاهری

یک اپلیکیشن هر چقدر هم که قابلیت و امکانات جدیدی داشته باشد اما از طراحی گرافیکی مناسب بی بهره باشد؛ نمی تواند تاثیر زیادی روی جذب مخاطب داشته باشد. طراحان باتجربه گروه 01 وب با توجه به سلیقه و نیاز مشتری و همچنین موضوع اصلی اپلیکیشن می توانند بهترین و خلاقانه ترین طرح را برای اپلیکیشن، طراحی کنند.

کاربردی بودن

با یک اپلیکیشن کاربردی می توانید در هزینه و زمان، صرفه جویی کنید. اینکه اپلیکیشن طراحی شده بخش های اضافی نداشته باشد و کاملا تخصصی طراحی شود؛ به تیم طراح و برنامه نویس آن، بستگی دارد. اپلیکیشن های طراحی شده توسط 01 وب کاملا کاربردی بوده و به راحتی در دستگاه های مختلف، نصب و اجرا می شوند. همچنین به دلیل داشتن رابط کاربردی ساده؛ اکثر افراد می توانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی از آن ها، استفاده کنند.

قدرتمند بودن

این اطمینان را به شما می دهیم که اگر کار طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن اختصاصی خود را به تیم 01 وب بسپارید؛ در نهایت یک برنامه نرم افزاری با یک کدنویسی قدرتمند، دریافت می کنید. یک اپلیکیشن قدرتمند باید بتواند در همه حال نیاز کاربران را به بهترین شکل ممکن، برطرف کند.

استاندارد بودن

گروه 01 وب برای طراحی اپلیکیشن از ابزار روز دنیا استفاده کرده و تمام استانداردها را رعایت می کند.

داشتن امکانات کامل

هر آنچه که شما به عنوان مشتری برای اپلیکیشن خود نیاز داشته باشید؛ توسط تیم طراحی اپلیکیشن 01 وب قابل افزودن می باشد. بنابراین در نهایت می توانید یک اپلیکیشن با امکانات کامل، داشته باشید.  شما با داشتن یک اپلیکیشن کاربردی می توانید اخبار، خدمات و محصولات خود را به راحتی اضافه کنید و علاوه بر این، فروش محصولات و پرداخت آنلاین هم داشته باشید.

هماهنگ بودن با وب سایت

اپلیکیشن طراحی شده می تواند کاملا مطابق با وب سایت اختصاصی شما بوده و با آن در ارتباط و هماهنگ باشد.

 

مراحل سفارش طراحی اپلیکیشن

اگر تصمیم به داشتن یک اپلیکیشن گرفته ‌اید؛ اولین مرحله تماس با کارشناسان طراحی وب سایت و اپلیکیشن گروه ۰۱ وب، می باشد. زمانی که تمامی ویژگی ها و نیازمندی های خود را به کارشناسان این مجموعه اعلام کردید؛ ساختار کلی و چیدمان اپلیکیشن شما مشخص شده و برنامه ریزی های اولیه برای طراحی نقشه اپلیکیشن، انجام می شود.

پس از تایید به سراغ انجام طراحی های گرافیکی اپلیکیشن می رویم. در مرحله نهایی و باز هم پس از تایید مشتری؛ طرح مورد نظر به مرحله پیاده سازی رفته و وارد فاز کدنویسی می شود. مرحله نهایی مربوط به رفع اشکال و تکمیل برنامه است.

چیزی که در زمینه طراحی اپلیکیشن اهمیت دارد؛ پشتیبانی قوی است. خوشبختانه تیم طراحی ۰۱ وب پشتیبانی بسیار خوبی به شما، ارائه می دهد. به گونه ای که خیال شما از بابت بروز هر گونه اشکال احتمالی در نرم افزار، راحت است.

برای اینکه بتوانید اکثر دستگاه های موجود را پوشش دهید؛ بهتر است سفارش طراحی اپلیکیشن را هم به صورت اندروید (Android) و هم به صورت آی او اس (ios)، داشته باشید.

شرکت طراحی اپلیکیشن 01 وب با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت؛ جزء بهترین های طراحان سایت و اپلیکیشن می باشد.

پیشنهاد می کنیم برای دریافت مشاوره و راهنمایی و همچنین آگاهی از تمام ویژگی های یک اپلیکیشن کاربردی، با کارشناسان 01 وب تماس گرفته و خدمات مشاوره رایگان آنان را دریافت کنید.